Obec Krumvíř » 90 let fotbalu

SK Krumvíř
SK Krumvíř

Obec Krumvíř » breclav-krumvir-lukas-michna-fotbal -zaloznik-slovacko-reprezentace_denik-380

PODÍVEJTE SE: Deštivý souboj ovládl Krumvíř. Lednice prohrála počtvrté v  řadě - Břeclavský deník
PODÍVEJTE SE: Deštivý souboj ovládl Krumvíř. Lednice prohrála počtvrté v řadě - Břeclavský deník

DO DALŠÍHO KOLA V KRAJSKÉM POHÁRU POSTUPUJE KRUMVÍŘ! – iSlovácko

SKLB - SK Krumvíř 1:0 (0:0) ⚽Dostálek

SK Krumvíř : FC Strání | FC Strání

Fantastický podzim A týmu pokračuje. V náročném utkání jsme zdolali Krumvíř.  | FK Kunštát
Fantastický podzim A týmu pokračuje. V náročném utkání jsme zdolali Krumvíř. | FK Kunštát

Krumvíř–Mladší žáci 9:2 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z.  s.
Krumvíř–Mladší žáci 9:2 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z. s.

SK Krumvíř
SK Krumvíř

Mladší žáci FKM–SK Krumvíř 5:5 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže  Podluží, z. s.
Mladší žáci FKM–SK Krumvíř 5:5 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z. s.

Fotbalisté Krumvíře přivítali první posilu. Další jsou na cestě, říká  Škrabko - Břeclavský deník
Fotbalisté Krumvíře přivítali první posilu. Další jsou na cestě, říká Škrabko - Břeclavský deník

1.SC Znojmo FK – Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři – 1.SC Znojmo  Fotbalový klub
1.SC Znojmo FK – Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři – 1.SC Znojmo Fotbalový klub

Áčko odstartovalo jaro remízou v Krumvíři. Ke třem bodům chyběla minuta. –  SK Moravská Slavia Brno
Áčko odstartovalo jaro remízou v Krumvíři. Ke třem bodům chyběla minuta. – SK Moravská Slavia Brno

SK Krumvíř
SK Krumvíř

Krajský přebor – 1. kolo: SK Moravská Slavia – SK Krumvíř 0:1 – SK Moravská  Slavia Brno
Krajský přebor – 1. kolo: SK Moravská Slavia – SK Krumvíř 0:1 – SK Moravská Slavia Brno

Výhra 3:0 proti Krumvíři, body zůstaly v Ivančicích – FC Ivančice